Останні новини

Будівництво “Північного потоку-2” можуть зупинити: проти проєкту РФ подали новий позов

До суду звернулись одразу дві еко-організації.

Німецький союз охорони природи та біорізноманіття (NABU) подав позов до адміністративного суду Гамбурга проти будівництва газопроводу “Північний потік-2” у виключній зоні Німеччини. Екологи б’ють на сполох, адже будівництво газопроводу руйнує морську флору і фауну на дні на площі понад 16 футбольних полів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу екологічної організації.

Читайте також: У США розповіли, від кого залежить добудова газопроводу "Північний потік-2"

На початку квітня Федеральне відомство з морського судноплавства і гідрографії (BSH) відхилило заперечення екологів щодо дозволу на будівництво останньої ділянки газопроводу. У відомстві стверджували, що ділянка протяжністю близько 16,5 кілометра проходить межею пташиного заповідника, а тому не має великого значення для деяких видів птахів, що зупиняються там для відпочинку.

"Отже, єдиний спосіб обмежити шкоду Балтійському морю - це звернутися до суду", - заявили екологи.

Вони впевнені, що "Північний потік-2" безпосередньо руйнує морську флору і фауну на дні на площі понад 16 футбольних полів.

Позов проти будівництва газопроводу в квітні в адміністративний суд Гамбурга подала також екологічна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH). 

На час розгляду позовів двох природоохоронних організацій припиняється дія виданого відомством дозволу на будівництво останньої ділянки газопроводу.

Нагадаємо:

  • Завершення будівництва “Північного потоку-2” знову перенесли. Однак цей зрив озвучених Росією термінів може спричинити для проєкту фатальні наслідки.
  • США беззаперечно введе санкцій проти компаній, що будують газопровід "Північний потік 2". Але за умови, якщо їхня діяльність підпадатиме під критерії обмежень.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05