Останні новини

Був трохи переляканим: у поліції розповіли, як відшукали 2-річного хлопчика на Київщині

На щастя, 2-річний Богдан Униченко знайшовся цілим та неушкодженим.

Зниклого 2-річного Богдана Униченка на Київщині шукали сотні правоохоронців, рятувальників та волонтерів. На щастя, дитину віднайшли цілою та неушкодженою.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: На Донеччині від вибуху постраждав підліток

Керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов був на телефонному зв'язку із телеканалом Kyiv Live. Він розповів, що знайдена дитина стала найкращим подарунком правоохоронцям на 102-гу річницю Дня карного розшуку.

"На жаль, учора ми отримали повідомлення (про зникнення дитини - прим. ред.) дуже пізно. Якщо дитина зникла десь з 16-ї години, то інформацію ми отримали десь о 21-й, вже була темна пора доби і ми були вимушені шукати у екстреному порядку. До пошуків були залучені поліцейські Київської області, Державна служба з надзвичайних ситуацій, волонтери та інші люди, які долучилися. Станом на зараз (13:00 - прим. ред.) я можу вам сказати, що хлопчика знайдено оперативниками карного розшуку. І хочу вам сказати, що для них у житті це найкращий подарунок, адже саме сьогодні святкується 102-га річниця з дня створення карного розшуку. Хлопчика знайшли цілим, неушкодженим, але трохи переляканим",- розповів Нєбитов.

богдан.jpg

Зниклого Богдана Униченка знайшли 15 квітня. Фото: Facebook/Андрій Нєбитов

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/RPPNI1JSE9U" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • На Волині дві доби шукали зниклого другокласника. У четвер, 8 квітня, хлопчика дістали з місцевого болота. На щастя, дитина жива.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05