Останні новини

Били в пах ногами: під Дніпром школярки побили другокласника

У школі натякнули, що побиття дитини - справа рук самих батьків.

У Павлограді Дніпропетровської області три школярки побили другокласника. З отриманими травмами хлопчика госпіталізували у лікарню.

Про інцидент повідомляє Kyiv Live з посиланням на розповідь мами постраждалого Тетяни Стеценко у Facebook.

Читайте також: У Запоріжжі школярка повісилась через булінг й залишила передсмертну записку

За словами жінки, між школярами зав'язався конфлікт у туалеті. Дівчатка ногами по черзі вдарили її сина в пах. Після цього хлопчик відчув біль, але посоромився назвати вчительці місце, де болить, тому вказав на болі в животі.

"До медсестри сина не водили, забирав зі школи тато. Учитель нічого йому не розповів. Увечері, коли пішли купатися і готуватися до сну, я побачила, що у нас проблема. Викликали швидку допомогу. Фельдшер, оглянувши дитину, сказав швидко їхати в травмпункт, вказавши попередній діагноз - розрив печеристого тіла", - зазначила мама хлопчика.

Зараз школяр перебуває в обласній дитячій лікарні Дніпра. Там підтвердили діагноз.

За словами мами хлопчика, в школі з приводу інциденту провели нараду за участі вчителів, дітей та батьків. І там всю відповідальність нібито переклали на одну з дівчаток з неповної та неблагополучної сім'ї, ба більше - як зазначила жінка, адміністрація школи припустила, що дитину вдома побили батьки.

Нагадаємо:

  • Адміністрація київської школи № 148 імені Івана Багряного знайшла “оригінальний” метод вирішити конфлікт у дитячому колективі. Директор запросив до класу поліцейського, який погрожував дітям. Батьки неодноразово намагались вирішити з адміністрацією питання атмосфери у дитячому колективі, проте всі спроби не принесли жодного результату.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05