Останні новини

Бізнесмена, який самовільно звів прибудову до ресторану на Сагайдачного, судитимуть

Прокуратура Києва завершила досудове розслідування та скеровує кримінальне провадження до Подільського районного суду

Київська місцева прокуратура №7 завершила досудове розслідування щодо киянина, який самовільно зайняв земельну ділянку на території Старого Подолу в межах Державного історико-архітектурного заповідника «Стародавній Київ», збудувавши там частину ресторану.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури

Як йдеться у повідомленні, підозрюваний, не маючи рішень органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу у власність чи у користування земельної ділянки, незаконно прибудував до багатоповерхового будинку по вулиці Петра Сагайдачного літній майданчик свого ресторану, самовільно зайнявши земельну ділянку площею 0,02 га.

Прибудова Сагайдачного.png

Правоохоронці порушили за цим фактом кримінальне провадження (ч. 4 ст. 197-1 КК), адже ця ділянка розташовуються у центральному історичному ареалі міста Києва, в археологічній та архітектурній охоронних зонах, в межах пам’ятки археології місцевого значення «Культурний шар Подолу» та «Дерев’яний водогін та замощення вулиць, ХVІІ-ХVІІІ ст.».

За результатами розслідування обвинувальний акт відносно чоловіка скеровано до Подільського районного суду Києва для розгляду по суті. Крім того, прокуратура подала позов про знесення самочинно збудованого об’єкту та повернення земельної ділянки територіальній громаді.

Нагадаємо, у Києві жінка викинула трирічного хлопчика з вікна восьмого поверху. Інцидент стався у Дніпровському районі столиці. Дитину терміново госпіталізували до дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" у тяжкому стані.

Вийти в ефір
17.01