Останні новини

"Це маніпуляція": Сергій Тарута у ефірі Kyiv Live відповів на звинувачення Євгена Щербаня-молодшого

У документальному фільмі “Спадкоємець" Євген Щербань звинуватив Таруту та інших бізнесменів у поділі бізнесу його батька

Бізнесмен Сергій Тарута спростовує будь-яку свою причетність до поділу бізнесу донецького бізнесмена Євгена Щербаня після його вбивства. У цьому його, фактично, звинуватив Євген Щербань-молодший у документальному фільмі “Спадкоємець”, який вийшов у минулому році.

У ефірі Kyiv Live Сергій Тарута відповів на це звинувачення та розповів про своє ставлення до цього фільму.

Мені шкода Євгенія, який все життя знаходиться під впливом наркотиків. Я батька не дуже багато знав - зустрічався з ним 2 чи 3 рази на “Азовсталі”. І потім - разів 5-6 зустрічався з ним, коли мене запросили до Індустріального союзу Донбасу”, - зазначив Тарута.

Щербань молодший.jpg

Євген Щербань-молодший

Він додав, що тоді з Щербанем-старшим був Руслан (ще один син покійного Щербаня, - ред.), а Євгена ніколи не було.

Більше того, після смерті батька Руслан зі мною зустрічався, я йому все пояснив, сказав, що батька ніколи не буде в засновниках - для цього є юридичні підстави. І у нього не було більше питань. Коли вийшов цей фільм, він був для мене дивовижним. Тому що вони не захотіли зустрічатися зі мною. Сказали, що буде випускатися фільм, який дасть історичну відповідь відносно бізнесу. Я сказав секретарю, що готовий зустрітися, якщо це про бізнес…”, - розповів нардеп.

Читайте також: Олексій Горбунов про роботу у клубах і зйомках у Росії

Він додав, що успіх ІСД (Індустріального союзу Донбасу) - це успіх репутації, стратегії, ефективності команди та інвестування.

Коли мене запросив Оністрат (ексбанкір та відомий блогер - ред.), з яким я займаюсь разом спортом та даю інтерв'ю, він сказав, що молодь запросила мене на захід, поспілкуватись і поділитись досвідом. Коли я виступав, неочікувано вийшов Євген Щербань і почав ставити питання, чому я захопив якусь власність. По-перше, є юридичні дані, хто був засновником ІСД. Там ніколи не було компанії Щербаня...Тому це маніпуляція", - зауважив депутат.

Знімок екрана 2021-02-16 о 19.41.32.png

Cергій Тарута в ефірі Kyiv Live

Пряма мова Сергія Щербаня з фільму “Спадкоємець”:

Як ви пам'ятаєте, наш батько був одним з основних засновників ІСД, і він вас запросив виконавчим директором на роботу в ІСД і надав вам будинок, в якому ви проживали. Чому вам подарували долю, яка належала спадкоємцям, і чому ви прийняли цю долю, не обговоривши долю зі спадкоємцями?” - запитав Щербань-молодший на цій зустрічі.

Знімок екрана 2021-02-16 о 19.43.32.png

Скріншот: фільм  “Спадкоємець”/ Youtube

Для довідки: В YouTube опублікований фільм-розслідування “Спадкоємець”, знятий журналістами Максимом Каменєвим і Олександром Коханом, в якому Євген Щербань-молодший розповідає про свою версію розділу майна батька після його вбивства. Євген Щербань-старший до моменту загибелі в 1996 році вважався найбагатшою людиною України, за деякими даними його статки оцінювалися в $500 млн.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wI_QQ_jXw_Q" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Вийти в ефір
09.03