Останні новини

"Це жах": нардепу в Раді поскаржилися на "відмивання грошей" в проєктах з ЄС

Відправником повідомлення, можливо, був мер Івано-Франківська.

Народна депутатка Оксана Савчун прямо на засіданні Верховної Ради отримала повідомлення на телефон зі скаргою на корупцію.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: "Корупції на побутовому рівні стало менше, а ось на державному - найбільше за всю незалежність"

Так, журналістові вдалося сфотографувати момент, коли на телефон парламентарки приходять повідомлення від Руслана Марцінківа. Можливо, мова йде про чинного мера Івано-Франківська, який як і Савчун є членом ВО "Свобода".

У коротких повідомленнях Марцінків скаржиться на проблеми спільних проєктів з Європейським союзом, в яких, на його думку, є корупційна складова.

"Проекти, які ми виграєм з ЄС повинні бути розумні, а не тупо відмивати бабло. Сьогодні глянув один проект - це жах. 70 відсотків оплата підприємцям!", - зазначається в повідомленнях.

photo_2021-04-13_10-49-02.jpg

На жаль, відповідь Савчун з уточнюючими питаннями, про які проєкти йдеться, а також відповів Марцінків чи ні, зафіксувати не вдалося.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05