Останні новини

Центр мікрохірургії ока віддають у держвласність: хто фінансуватиме заклад?

Київську міську клінічну офтальмологічну лікарню Центр мікрохірургії ока передають у державну власність

Київську міську клінічну офтальмологічну лікарню Центр мікрохірургії ока передають у державну власність. До цього заклад належав територіальній громаді Києва. Міська влада ухвалила відповідне рішення.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на газету Урядовий кур'єр.

"Центр мікрохірургії ока повідомив про ухвалення 29 грудня 2020 року власником рішення про реорганізацію шляхом перетворення в ДУ "Інститут ока Міністерства охорони здоров'я України", - зазначено у повідомленні.

Раніше відповідне розпорядження ухвалив Кабінет Міністрів України. Центр мікрохірургії ока має перейти під управління Міністерства охорони здоров'я.

Кабмін також доручив Міністерству охорони здоров'я забезпечити відповідність центру вимогам для його фінансування у рамках Програми медичних гарантій (ПМГ).

З травня до 31 грудня 2020 року Національна служба здоров'я (НСЗУ) фінансувала Центр мікрохірургії ока та Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини за Програмою медгарантій відповідно до рішення уряду.

Нагадаємо, спеціальний центр тривалого зберігання вакцини від коронавірусу у наднизьких температурах планують облаштувати у Києві або ж у безпосередній близькості до аеропорту Бориспіль. Один холодильник, в якому планують тримати ліки за наднизьких температур, місткістю на 250 тисяч доз, уже прибув до України.

Вийти в ефір
17.01