Останні новини

"Центренерго" під контролем: Зеленський похвалився "перемогою" та розповів про майбутнє енергетики

Він підкреслив, що міністр економіки має бути незалежною фігурою.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що держава відновила контроль над ПАТ “Центренерго”. Підприємство є одним з найбільших в енергетичній галузі.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу глави держави.

зустріч єбрр.jpeg

Джерело: пресслужба президента

Читайте також: Де та коли "Нафтогаз" буритиме нові свердловини

На зустрічі з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо Зеленський також підкреслив, що міністр енергетики повинен бути незалежною фігурою і працювати над втіленням реформ в галузі.

Крім цього обговорили реалізацію програм енергоефективності, інвестиції в аграрному секторі та кредитуванні інфраструктурних проектів, зокрема ремонту доріг.

Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена ​​в створенні ринкових умов у всіх секторах економіки та залученні інвесторів до проведення прозорої приватизації. 

Крім того, обговорили продовження реформи фінансового і банківського секторів України.

Президент ЄБРР в свою чергу привітала реформи, які втілюються в різних галузях української економіки.

Нагадаємо:

  • Поставки вугілля з державних шахт для “Центренерго” до останнього часу відбувались через приватну фірму, яка не розрахуваласьсь з держшахтами за паливо. Тобто компанія не має боргів перед державними вугільними шахтами.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
15.04