Останні новини

"Час випускати акції на біржу": міністр Малюська розповів, наскільки прибутковими виявились платні камери у СІЗО

Ремонти камер на виручені кошти проводять у півдесятку міст.

3000000 гривень принесли українському бюджету платні камери в слідчих ізоляторах. Поки їх усього 36 у 26 установах.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пост міністра юстиції Дениса Малюськи.

одеса 8.jpg

Кошторис камери. Фото Малюськи

Читайте також: На Київщині ув'язнений може відсидіти ще 15 років за "авторитет"

23 березня стало відомо, що казна поповнилася на 3 млн гривень лише за рахунок платних камер.

"Думаю, пора думати про вихід на ІРО (перший публічний продаж акцій приватної компанії — прим. ред.), станемо першим українським єдинорогом. За ці кошти ми уже відремонтували 39 безкоштовних камер на 280 місць", — написав Малюська.

Міністр наголосив, що це лише початок проєкту, за рахунок "сдачі" платних камер безкоштовні місця утримання стали кращими в Києві, Одесі, Миколаєві, Хмельницькому тощо. Він навіть продемонстрував кошторис такого ремонту: камера в Одесі обійшлася в трошки більше 43 тисяч гривень.

одеса.jpg

одеса 1.jpg

Ремонт камери в Одесі. Фото Малюськи

До слова, минулого тижня сума, зібрана з платних камер, дорівнювала приблизно 2,7 млн гривень. За 7 днів до казни надійшли ще 300 тисяч.

Нагадаємо:

  • Оскільки аукціон з продажу Ірпінського виправного центру не відбувся як планувалось, 16 березня, через брак учасників та зависоку ціну, заклад спробують продати вдруге в квітні. Стартову ціну буде знижено на 50%.
  • Приватизація та модернізація тюрем передбачає зміну підходу до тримання злочинців під вартою. За словами міністра юстиції  Дениса Малюськи, робота у цьому напрямку вже почалась. Для впровадження нових ідей під Києвом планують побудувати новий слідчий ізолятор, який називають "модельною в’язницею". Ще один такий СІЗО також з’явиться під Львовом.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04