Останні новини

Частенько не ночує вдома та не має часу на сім'ю: SLAVIA розсекретила деталі шлюбу із DZIDZIO

Співачка зізналася, що дуже хоче народити дитину

Українська співачка Ярослава Хома, більш відома під псевдонімом SLAVIA розсекретила деталі шлюбу із DZIDZIO (Михайло Хома). Вона розповіла, що довго була "в тіні" артиста та не показувала своєї настирливості до сольної кар'єри. Однак нещодавно вона випустила пісню "Я тобі не мамка", який, за її словами, містить у собі секрети її особистого життя.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на інтерв'ю співачки у програмі "Зірковий шлях".

Читайте також: Гурт "НеАнгели" розпадаєтьсядзідзьо.jpg

SLAVIA розсекретила деталі шлюбу із DZIDZIO. Фото: Instagram

Так, Ярослава розповіла, що про нову пісню її чоловік не знав та підготовка до випуску треку проводилась у таємниці від DZIDZIO. У день прем'єри дівчина чекала підтрики коханого, але її не отримала. Саме в той момент Михайло підтримав випуск треку іншої колеги, що дуже засмутило співачку.

"Замість цього він підтримав іншу співачку, у якої в один день зі мною теж була прем'єра кліпу. Кажу йому: "Чому ти привітав її, невже вона рідніша, ну як?",- розповіла SLAVIA.

Зі слів співачки чоловік не сприймав серйозно її амбіції до сольної кар'єри та "гасив" їх, а вона в свою чергу допомагала йому реалізовуватись у творчості. Все ж, жінка наважилась на випуск автобіографічної пісні, в якій лунає фраза "На якій медитації ти був цілу ніч?". Як виявилось, DZIDZIO проводить нічні медитації, без попередження дружини, що він не ночуватиме вдома.

"Буває у нього. До того ж мене не попереджує, а я усю ніч не сплю та думаю, що з ним щось сталось. Всіх підіймаю на вуха вночі, а він зранку телефонує, що я ось був на медитації",- додала співачка.

Дружина DZIDZIO зізналась, що гучних скандалів з чоловіком за багаторічні стосунки у них не було, але й поділилась, що дуже хотіла б народити дитину. Михайло теж хоче цього, але, за її словами, він не має на це часу. Так само, як і на відпочинок з дружиною, ба більше, святкування її дня народження.

<iframe width="857" height="482" src="https://www.youtube.com/embed/_TLbjWu-Jl4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
17.04