Останні новини

Частина Київської області потрапила до помаранчевої карантинної зони. Які райони та що це значить

Києво-Святошинський район та місто Березань перейшли до помаранчевої карантинної зони. Відтепер тут не працюватимуть ТРЦ та нічні клуби, а громадський транспорт буде заповнений на 50%. Обмеження діятимуть з 31 серпня.

Про це повідомляє МОЗ.

Вночі у Києво-Святошинському районі та місті Березань не працюватимуть хостели, готелі та нічні клуби, а також закриються ТРЦ. Громадський транспорт ходитиме напівпорожнім. 

Київ, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Обухів, Переяслав, Фастів, Бориспільський, Баришівський, Бориспільський, Броварський, Васильківський, Згуровський, Кагарлицький, Макарівський, Рокитнянський, Таращанський, Макарівський, Фастівський і Яготинський райони Київської області - у жовтій зоні. Тут також не можна працювати вночі громадському харчуванню і хостелам.

У жовтій зоні окрім обмежень, які діють у зеленій зоні, буде обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку. У помаранчевій - заборонена робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі, планова госпіталізація, дитячих таборів, масові заходи можуть проводитись з розрахунку не більше 1 людини на 20 кв. м.

Нагадаємо, з 1 вересня у школах України стартують нові правила навчання в умовах пандемії. Зокрема, учні молодших класів будуть їсти зі спеціальних пакетів на продезінфікованих поверхнях. Після чого поверхня знову оброблятиметься засобом.

Вийти в ефір