Останні новини

Чекали у черзі, поки не закінчився кисень: Поворозник розповів, як у лікарні Академії медичних наук приймають хворих на коронавірус

Посадовець поскаржився на взаємодію державних органів у боротьбі з COVID-19.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник поскаржився на взаємодію місцевих органів у боротьби з пандемією коронавірусу у Києві.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook-допис посадовця. 

Читайте також:

Поворозник зазначив, що Інститути Національної академії медичних наук – це про високоспеціалізовану медичну допомогу хворим і наукову роботу. Науковці цих закладів, враховуючи як розвивається ситуація, мали б передбачити перебіг пандемії в країні та попередити й застерегти усіх про її наслідки. Однак, за його словами, на практиці все інакше. 

"Вісім місяців тому ми звернулися до НАМН допомогти у госпіталізації та лікуванні хворих на COVID-19. ВІСІМ МІСЯЦІВ у них було для того, щоб підготувати заклади та виділити місця для лікування хворих. Через вісім місяців отримуємо згоду на прийом 10 хворих.ДЕСЯТИ!", - написав Поворозник. 

Посадовець розповів, що після того, як 10 пацієнтів привезли в Інститут фтизіатрії, прийняли на лікування лише 4.  Інші 6 мали чекати своєї черги у швидких біля закладу. Проте у машинах закінчився кисень і їх повернули у комунальні заклади охорони здоров’я.

"Власне, це все, що вам потрібно знати про «спільні» зусилля з Національною академією медичних наук України…", - підсумував Поворозник. 

Нагадаємо:

  • Мер Києва Віталій Кличко показав, як виглядатиме спеціальна перепустка у громадський транспорт міста. Вона стане єдиним документом, яким можна буде скористатися задля проїзду під час посилених карантинних обмежень, які починають діяти з 5-го квітня.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
14.04