Останні новини

Чекають, поки не завалиться? У будинку на Дружби народів руйнується капітальна стіна — влада ігнорує

Кияни скаржаться на бездіяльність місцевої влади у Печерському районі. У старому будинку руйнується капітальна стіна: з неї прямо на дорогу випадають цеглини. На фото пошкодження вражають своєю масштабністю. До чого можуть призвести такі негативні зміну у будівлі - можна тільки здогадуватись.

Про це повідомив Микола Баранюк в групі "Київ, Печерський район - ОСН "Лаврський" у Facebook.

357иг6.jpg

Мешканці будинку на вулиці Бойчука, 17/10 неодноразово звертались по допомогу до місцевої влади, проте реакції й досі ніякої не було. 

876уге.jpg

За словами Миколи Баранюка, одна з причин руйнування будинку - наявність незаконних вхідних груп і незаконні врізки у внутрішні комунікації. Чоловік додав, що цією проблемою ніхто не займається.

оннт468.jpg

На фото видно аварійний стан будівлі.

565н.jpg

"Повна вакханалія при абсолютній відсутності документів! Практично будинок валиться (навіть випадають цеглини) а власники "життя" руйнують капітальні стіни! Питання - чи потрібні нам організації, які повинні за своїми функціями виконувати обслуговування, забороняти руйнувати, карати за порушення і багато чого іншого?" - обурився чоловік.

5це.jpg

бир.jpg

Нагадаємо, у серпні 2019 року в Дрогобичі на Львівщині обвалився цілий під’їзд житлового будинку. Квартири мешканців під’їзду вмить склалися, неначе картковий будинок. Тоді загинули восьмеро людей.  Серед них і 5-річний хлопчик. Без даху над головою залишилося 59 родин.

Причиною трагедії слідчі назвали аварійний стан опорної стіни. Місцеві тоді розповідали, що на першому поверсі зловісного під'їзду у перукарні були знесені несучі стіни. Дозвіл на перепланування був виданий місцевими комунальниками. Через рік правоохоронці передали справу до суду. У службовій недбалості звинувачують майстра дільниці та головного інженера місцевого комунального підприємства.

Вийти в ефір
26.11