Останні новини

Через карантин: в Києві збільшилася кількість безробітних

У Києві офіційно зареєстровано 25 тисяч безробітних. З початку 2020 року Київська служба зайнятості зареєструвала 32,6 тисячі безробітних.

Про це зазначається  у повідомлені пресслужби Київського міського центру зайнятості.

За період з 12 березня до 9 вересня, коли урядом було запроваджено карантин у зв’язку з поширенням коронавірусу, – 28,2 тисячі. На початку вересня на обліку в службі перебувало 25196 безробітних, що в 3,1 рази більше, ніж на аналогічну дату торік (8046).

Водночас, в останні місяці кількість громадян, які звертаються до центру зайнятості за отриманням статусу безробітного, значно зменшилась. Якщо в пік навантаження, який випав на квітень, було зареєстровано 9,4 тисячі безробітних, то в серпні – лише 3 тис. Натомість, зросли обсяги працевлаштування: від 305 осіб, забезпечених роботою за допомогою служби зайнятості у квітні, до 1432 – у серпні.

Загалом, з початку року працевлаштовано 8,8 тис. громадян, у т. ч. 6,1 тис. – під час карантину. Із загальної кількості працевлаштованих найбільше отримали роботу в оптовій та роздрібній торгівлі, на підприємствах переробної промисловості, у сфері державного управління й оборони, на транспорті, у професійній, науковій та технічній діяльності. Сьогодні в базі Київського міського центру зайнятості налічується 10318 вакансій.

Нагадаємо, на Київщині заборонили роботу розважальних та закладів харчування. Такі міри пов’язані із зростанням захворюваності на коронавірус. Заборона буде чинна до поліпшення епідеміологічної ситуації.

Вийти в ефір