Останні новини

Віктор Андрієнко розповів про "дорослі" пісні, які вирізали з культового "Острова скарбів"

Український актор став гостем програми "Люди великого міста" з Юлією Литвиненко на Kyiv Live

Відомий український актор Віктор Андрієнко розповів, що його діти полюбляють дивитися культовий "Острів скарбів" за його участі. Зокрема, їм подобається так званий "коктейль" з жанрів - мультфільм, рок-опера тощо. Проте у початковій версії цього фільму і "Доктора Айболить" було більше "дорослих" пісень, які Міністерство культури наказало вирізати через те, що їх можуть не зрозуміти діти. Таку заяву він зробив в ефірі програми "Люди великого міста" з Юлією Литвиненко на телеканалі Kyiv Live.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Віктор Андрієнко.jfif

Читайте також: Народний артист Євген Паперний розповів про ставлення до мовного закону

За словами Андрієнка велика кількість пісень не пройшла цензуру, тому і не потрапила у культові фільми. Деякі з них Андрієнко заспівав в ефірі, зокрема:

"Колбасе не быть опять коровой

Не быть булке колоском

Из аллюминевой банки

Сардина не вильнет хвостом

***

Посадите на диету и пиратов и поэтов

И при этом, и при этом вспоминайте ваших мам

Как они вас всех любили, как они вас всех кормили"

Окрім цього, він зізнався, що початкова композиція в "Острові скарбів" теж мала бути другою. З них актор також вирішив скинути пелену таємниці:

"Вот вы пришли после службы в, увы, но однообразный быт

Что вас ждет? Только ужин! И друг не придет, он позвонит

Что там хоккей - шайбу-шайбу, или анекдоты уже известных острот

А мы вам предлагаем ветер странствий, сундук пиастров, если повезет

***

Остров сокровищ - книжку про пиратов написал когда-то добрый мистер Стивенсон

Здесь, что ни страница - страшные все лица! Свадеб нет, но много похорон"

За його словами, всі ці рядки було вирішено прибрати або змінити через те, що за останні роки у Радянському союзі поховали трьох генсеків - Брежнєва, Андропова та Черненка. А глядачі у залишку чули "те, що є". 

Як наголосила ведуча Юлія Литвиненко, пісні, які написав Андрієнко та інші члени творчої групи, випередили час більше ніж на 25 років. 

А саме така версія вступної пісні потрапила у "Острів скарбів"


Більше дивіться у повній версії інтерв'ю Віктора Андрієнка у програмі "Люди великого міста" з Юлією Литвиненко.

Нагадаємо:

  • Народний артист України та художній керівник театру "Маски-шоу" Георгій Делієв заявив, що він ніколи не бачив себе президентом України. Зокрема, про свої титули, якими він насправді пишається, він розповів в ефірі шоу "Люди великого міста" з Юлією Литвиненко на каналі Kyiv Live.
  • Британський арт-критик Джеймс Баттервік назвав українців "східними" людьми, але порівняв їх із жителями Східної Європи. За його словами, у мешканців країн цього регіону відрізняється менталітет, адже українці - більш досвідчені.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03