Останні новини

Через стоматологію на першому поверсі у квартирі на Святошино стіни потріскали та вкрилися пліснявою

Це сталося через вологу

У Києві мешканка Святошинського району страждає через перепланування сусідської квартири на стоматологію. В 2005 році власниця клініки побудувала над нею піддашок, або “козирьок”. Через це стіни квартири пані Надії почали вкриватися грибком.

З проблемою розбирався журналіст Kyiv Live.

“В 2010 році на рівні піддашка, який прикріплений до моєї стіни, почався грибок у мене в квартирі. Також від вологості пішли тріщини по квартирі і прямо дме холодне з вулиці. Грибок почався і в другій кімнаті”, - бідкається жінка.

більше того, за її словами, на цьому накритті постійно збирається сміття, що неприємно пахне, іноді помирають птахи та капають кондиціонери сусідів. Проте найбільшою проблемою є все ж таки грибок і тріщини. 

Жінка вже двічі змінювала шпалери, які псуються від плісняви. Вони та лінолеум просто відстають через вологість. Ганчіркою вона прикриває тріщину, з якої постійно дме холодний вітер знадвору.

“Цей піддашок зовсім незаконний, тому що на перепланування приміщень в неї (власниці стоматології - ред) дозвіл є, на вхідну групу, підвал та піддашок - немає документів і ніхто мені їх не дає. Містобудування, Благоустрій не давали дозвіл, КМДА землю не виділяли”, - підсумувала жінка та показала офіційні відповіді від комунальників.

Нагадаємо, сьогодні, 19 листопада, на Лівому березі Києва трамвай під час руху “загубив” колесо. Таким чином рух електротранспорту заблокувався.Вийти в ефір
16.05