Останні новини

Чорнобиль для екстремалів: по Зоні відчуження можна буде поганяти на автомобілях-амфібіях. Відео

Локаціями чорнобильської Зони відчуження можна буде поганяти на всюдиходах. Екстремали зможуть відправитись як у одноденні подорожі, так і у багатоденні.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації Чорнобильських туроператорів.

Спільно із Держагентством з управління зоною відчуження розробили маршрути 30-кілометровою Зоною відчуження для всюдиходів SHERP - таких собі автомобілів-амфібій. Вони пройшли всі необхідні перевірки, в тому числі дозиметричний контроль, і були затверджені.

Маршрути є комбінованими - вони пролягають лугом, лісом, водою та Чорнобильським бездоріжжям. Під час турів туристи зможуть побачити локації, недоступні на виключно сухопутних або виключно водних маршрутах.

Фото: Асоціація Чорнобильських туроператорів/ Facebook

Це унікальні історичні об’єкти, що використовувалися під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС - затоплені баржі, пристані та техніку, яка до того жодного разу не демонструвалася широкому загалу. Оглянути вражаючі візитівки можна буде в рамках одноденного та багатоденного турів.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ZFijp-Xasqs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, розробники Chernobyl App презентували демо-версію додатку, що відсканувала безліч об'єктів у Зоні відчуження. Так вони хочуть вберегти культурну спадщину: додаток зможе проводити екскурсію Чорнобилем навіть без доступу до інтернету

Вийти в ефір