Останні новини

Чорногорія скасувала всі обмеження на в'їзд для українців

Тепер не потрібно здавати тест на наявність коронавірусу.

Чорногорія зняла всі обмежувальні заходи на відвідування країни в цьому туристичному сезоні для громадян України, Білорусі, Північної Македонії та Росії.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву міністра фінансів та соціального захисту країни Мілойко Спаїча у Twitter.

Читайте також: Куди варто поїхати на травневі свята

Для відвідування Чорногорії не потрібно буде робити ПЛР-тест на наявність коронавірусу. Міністр не уточнив, коли саме почнуть діяти нові правили для туристів.

Зазначимо, з 17 квітня на більшості території Чорногорії пом’якшені обмежувальні заходи. Дія комендантської години скорочена, вона починається з 00:00 замість 22:00, і діє до 05:00.

Нагадаємо:

  • У середині травня ціни на путівки до сонячної Туреччини подешевшають на 20-30 %. Це зумовлено тим, що в готелях з'явиться багато вільних місць, які раніше бронювали росіяни.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05