Останні новини

"Чуттєво, щиро та ніжно": Вакарчук презентував новий проєкт з дівчиною

Співак приємно здивував фанатів

Музикант Святослав Вакарчук анонсував прем'єру "Оранжереї". На чорно-білому знімку артист стоїть у колі учасників свого нового проекту. Команда виглядає доволі щасливо, але що тепер буде з "Океаном Ельзи" - залишається під питанням.

Про це пише Kiev Live з посиланням на Instagram виконавця.

Вакарчук зазначив, що 25.03 o 20:00 виходить відеоверсія проекту "Оранжерея". Раніше Святослав розповідав, що у команді буде Мілош Єліч (клавішник), Денис Дудко (гітарист), Денис Глінін (барабанщик). Дівчина, у свою чергу, буде відповідальна за вокал.

изображение_2021-03-26_093518.png

Користувачам сподобалося і музичне наповнення, і відеоряд. Шанувальники були у захваті від задуму співака та закидали його коментарями і приємними побажаннями:

  • Така тепла атмосфера. Всі посміхаються. Щастя в очах;
  • У Віталіни надзвичайно чарівний голос - справжній діамант в якому, до того ж, горить вогонь;
  • Дуже зворушливе виконання;
  • Дякую вам. Дивилася та слухала із великим задоволенням. Чуттєво, щиро, ніжно;

изображение_2021-03-26_094152.png

Також підписники відмітили, що співак зріс як творча особистість та показав себе з нового, не менш цікавого, боку. Відео Святослав Вакарчук розмістив на YouTube:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/efcrP2cp4is" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04