Останні новини

Чи буде комісія? У Нацбанку зробили заяву щодо переказів карантинних виплат

Виплати проводитимуть через рахунок Пенсійного фонду в Ощадбанку.

Національний банк  України не буде стягувати з банків комісію за перерахування карантинних виплат від держави. Таке тимчасове рішення було прийнято 21 квітня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу НБУ.

Читайте також: Допомога ФОПам: на Банковій підрахували заявки бізнесу і закликали "прискоритися"

В регуляторі пояснили, що кошти для виплати допомоги перераховуються на окремий рахунок Пенсійного фонду, відкритий в АТ "Ощадбанк", який буде перераховувати кошти на банківський рахунок заявника. Його потрібно вказати в заяві на отримання державної допомоги.

Також безкоштовними будуть операції з повернення банками незарахованих сум коштів допомоги по ряду причин.

Нагадаємо:

  • На виплату одноразової карантинної допомоги для підприємців та їх найманих працівників Кабінет Міністрів спрямував 1,4 млрд гривень. Попередньо очікується, що послугою скористаються 175 тисяч громадян України.
  • ФОПи та їх наймані працівники, які постраждали через запровадження обмежень “червоної” карантинної зони, можуть отримати державну допомогу у 8 тисяч гривень лише одноразово у 2021 році.
  • Держава виплатить по 8 тис. гривень ФОПам та найманим працівникам тих бізнесів, які підпали під обмеження червоних зон. Інші виплати підприємцям мають забезпечити місцеві бюджети.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05