Останні новини

Чиста та модернова електричка у Києві - міф чи реальність? Kyiv Live провів інспекцію у столичних потягах

Електричка продемонструвала досить гарні умови для пасажирів

Сьогодні, 13 січня, журналіст телеканалу Kyiv Live проводив інспекцію столичними швидкісними поїздами. Під перевірку потрапила електричка, сполученням Київ - Конотоп.

Олександр Саюн провів інспекцію столичного швидкісного потягу у прямому ефірі Kyiv Live.

Наш кореспондент побував на залізничній станції Київ-Волинський. На пероні одразу помітив купу цегли, яка стоїть просто серед проходу, невідомо скільки часу та за невідомим призначенням.

Зайшовши у вагон потягу сполученням Київ - Конотоп, одразу по дорозі виявилася туалетна кімната. Ситуація там не з кращих, але, як зазначає наш журналіст, сприйнятливіша, ніж у електричках, що він перевіряв раніше. Кабіна свіжо пофарбована, без надписів, вікно сучасніше, а взагалі кімната досить чиста. 

Сам вагон всередині із новими сидіннями та чистий. Над сидіннями вказані номери: "12 - біля вікна, 13 - середина, 14 - прохід". Саюн перевірив чистоту під сидіннями та на підлозі і там не знайшов ні краплі бруду.

Провідник поділилася, що в умовах локдауну пасажирів не зменшилось.

Дивіться сюжет Kyiv Live, аби дізнатися більше:

<iframe width="1349" height="488" src="https://www.youtube.com/embed/vSmn4fN7PBQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, тепер для купівлі квитка на поїзд не треба шукати сайти - можна один раз підписатися на чат-бота в Viber чи Telegram і користуватися всіма благами інтернету. Компанія-перевізник Укрзалізниця запустила таку послугу 12 січня. Щоправда, замовлення доступне поки що тільки для поїздів класу Інтерсіті та Інтерсіті+. За словами представників, потенціал послуги буде поступово збільшуватись, щоб через бота можна було замовити квитки і на інші потяги.

Вийти в ефір
25.01