Останні новини

Ціни на паливо можна знизити: у Фіскальній службі назвали головну умову

Для цього з ринку мають зникнути недобросовісні "гравці".

У Фіскальній службі назвали умови зниження цін на паливо: що для цього потрібно

Ціни на пальне в Україні знизяться за умови, що з ринку зникнуть недоброчесні компанії. На початку квітня був підписаний меморандум, що визначає боротьбу з тіньовими ринками важливим напрямом роботи Кабінет Міністрів України. Ключову роль у його виконанні взяла на себе Державна фіскальна служба України.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис голови Державної фіскальної служби Вадима Мельника.

Читайте також: Ціни на бензин можуть переглянути: чого чекати українцям після рекомендацій АМКУ

Він прокоментував поширене на його сторінці відео щодо функціонування тіньового ринку палива в Україні та заходах протидії йому.

"На відео ви побачите, як через застосування таких “схем” державний бюджет щомісяця недоотримує мільярди гривень. Проте аналітичні можливості служби дозволяють нам виявляти будь-які тіньові схеми на ринку палива. Про ефективність такого підходу говорять результати роботи ДФС протягом першого кварталу цього року, які я наводив нещодавно", - сказав він.

За словами Мельника, представники легального бізнесу під час нашого спілкування неодноразово заявляли про свою готовність знизити ціни на пальне. Але за умови, що з ринку зникнуть недоброчесні компанії. 

“Тому спільні зусилля ДФС та бізнесу спрямовані на побудову економіки, при якій бізнес заробляє, сплачує зарплати та збагачує країну. На відміну від “тіньовиків”, схема нашої роботи проста: гроші мають повернутися у бюджет, зловмисники - піти на лаву підсудних”, - підсумував він

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FV.Melnik.official%2Fvideos%2F452229595852112%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

  • У травні Україна може зіткнутись з дефіцитом дизпалива, через планове технічне обслуговування білоруського Мозирського НПЗ. Цей техогляд збігається із зупинкою в постачанні із заводів російською "Роснефти".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
08.05