Останні новини

Дайте працювати: під Кабміном розпочався мітинг працівників клубів, турагенцій та ресторанів

У Києві 28 серпня розпочався мітинг представників сфери туризму, нічних клубів та ресторанів. Мітингувальники вимагають від Кабміну відміну заборони працювати у нічний час та в'їзду іноземців до України. Вважають, що це сильно вдарить по підприємствам.

Про це повідомляє Магнолія TV.

Фото Магнолія TV

Протестувальники вимагають скасування заборони на роботу закладів після 23:00, адже це не рентабельно для тих, що працюють цілодобово. Представники сфери послуг, а саме нічних клубів та ресторанів зауважують, що їхні заклади - не основні місця поширення інфекції.

Скандують також і працівники сфери туризму. Вони вимагають відкрити кордони для в'їзду іноземців. Адже за нефункціонування туризму страждає також і бізнес їхніх колег по мітингу.

Мітингарі вже подали до уряду відповідне звернення. Там зазначається, що вони зобов'язуюються дотримуватися карантинних норм.

Відповідно до постанови уряду від 8 липня 2020 року, заборонена робота після 23:00 і до 7:00 розважальних закладів, а також суб’єктів з надання послуг громадського харчування.

Нагадаємо, Уряд заборонив діяльність нічних клубів та дискотек на період карантину. Це зумовлено тим, що Київ віднесли до “жовтої” карантинної зони.

Вийти в ефір