Останні новини

Де та як в Україні зберігатимуть вакцину від коронавірусу: ексклюзив від Kyiv Live зі сховищ

У центрі Києва розташовуються сховища, де зберігають вакцини

До України от-от має приїхати перша партія довгоочікуваної вакцини від коронавірусу. Та чи готові в країні зустріти препарати та де їх зберігатимуть. 

Телеканал Kyiv Live відвідав сховища держпідприємства "Укрвакцина" та показав, у яких умовах зберігають імунні препарати.

На підприємстві зазначили, що одні вакцини мають бути при плюсовій температурі, інші - при -20 градусів. На підприємстві запевнили, що готові будь-якої миті прийняти вакцину. Крім того підприємство має можливість відправляти препарати по регіонах, дотримуючись всіх норм.

"На сьогоднішній день у нас 465 квадратних метрів, де можна зберігати до 30 мільйонів до вакцини. Що стосується температурного режиму -22 - то одночасно ми можем зберігати до трьох мільйонів доз з таким температурним режимом", - розповів директор підприємства "Укрвакцина" Станіслав Трут.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gLuum7QquZQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>  

Сховища логістичного ДП "Укрвакцина" знаходиться прямо в центрі столиці. Компанія надає послуги з митного оформлення, транспортування та зберігання товарів, в тому числі лікарських засобів та медичних виробів.

Нагадаємо:

  • Україна повертається до поділу на "світлофорні" зони. Щоправда, тепер вся територія держави належатиме до "жовтої". Карантинні обмеження вступають у силу з 24 лютого. Що буде можна, а що опиниться під забороною - детальніше тут.
  • У Києві можна безоплатно здати тест на COVID-19. Для цього в столиці функціонує 71 пункт на базі 42 комунальних медичних закладів, 28 центрів первинної медико-санітарної допомоги, 13 консультативно-діагностичних центрів і "Київська студентська поліклініка".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
08.05