Останні новини

Дебати в ПАРЄ щодо мовного питання в Україні: нардеп розповів про причини та причетність Навального

На думку російської делегації, в Україні проходить "цілеспрямована агресивна кампанія"

Член постійної української делегації в ПАРЄ, народний депутат Олексій Гончаренко розповів про причини ініціювання делегацією РФ у ПАРЄ проведення дебатів щодо "мовного питання" в Україні.

Про це йдеться у прямому ефірі Kyiv Live

Читайте також:  Kyiv Live побував у старовинному арт-під'їзді біля Національної Опери

"Це просто спроба російської делегації "перевести стрілки". Враховуючи, що діється навколо Навального, це точно будуть термінові дебати в ПАРЄ. Росія намагається їх "перебити", бо в ПАРЄ є правило, що відбудуться тільки одні позачергові дебати. Росія намагається все це "перебити" начебто боротьбою за російську мову в Україні. Очевидно, що з цього нічого не вийде, — сказав Гончаренко.

Раніше комітет Парламентської асамблеї Ради Європи з правових питань і прав людини більшістю голосів ухвалив рішення про слухання справи щодо отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. 16 із 20 членів комітету проголосували на користь такого рішення. Російська делегація намагалася заблокувати засідання.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/wDgfI4kgeTM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04