Останні новини

Дебошира з аеропорту “Бориспіль” суд залишив у СІЗО

Чоловіка, який 21 жовтня влаштував дебош в аеропорту “Бориспіль”, Денянський районний суд Чернігова відправив у СІЗО. Коли зловмисник, якого підозрюють у крадіжці, що після перетину кордону попрямує до відділка, почав лаятися, погрожувати працівниками прикордонної служби та встиг розбити комп'ютер.

Про це APnews повідомила пресслужба Нацполіції Чернігівської області.

Громадянина України затримали прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" в столичному аеропорту "Бориспіль".

Дебошир прибув в Україну рейсом з Мінська. Під час перевірки на кордоні інспектор зафіксував спрацювання бази даних правоохоронних органів. З'ясувалося, що чоловіка розшукували за крадіжку.

Після того як він зрозумів, що буде затриманий правоохоронцями, чоловік почав нецензурно лаятись та озбив комітор комп’ютера. Співробітники Державної прикордонної служби України передали громадянина Нацполіції, а ті в свою чергу правоохоронцям Чернігівської області, які ініціювали його розшук.

Нагадаємо, у середу 21 жовтня прикордонники затримали чоловіка, який прилетів рейсом з Мінська, в міжнародному пропускному пункті "Бориспіль". На нього спрацювала "база". У свою чергу чоловік почав дебоширити, вкривати нецензурною лайкою прикордонників та розбив монвтор комп'ютера. Відео інциденту можна переглянути в матеріалі.


Вийти в ефір
29.11