Останні новини

Демонстрував прапор України з дірками від куль: нардепа Гончаренка позбавили слова на засіданні ПАРЄ. Відео

Йому пригрозили дисциплінарними санкціями.

У вівторок, 20-го квітня, під час засідання Парламентської асамблеї Ради Європи її президент Хендрік Демс зупинив виступ члена української делегації народного депутата Олексія Гончаренка. Це сталося через те, що він демонстрував прострілений український прапор.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Telegram-канал Гончаренка.

Гончаренко ПАРЄ.jpg

Скріншот: Telegram/Гончаренко

Читайте також: Російські найманці на Донбасі знову 6 разів порушили режим "тиші"

Відомо, що під час сесії йшло обговорення стратегічних пріоритетів Асамблеї. За словами Гончаренка, він вирішив нагадати, що у проєкті доповіді не йдеться про територіальну цілісність та суверенність держав-членів Ради Європи, а також про мирне вирішення конфліктів в Європі.

"Я показав прапор України з дірками від російських куль. Прапор бійця, який воював на Донбасі. І після цього президент ПАРЄ Хендрік Демс зупинив мій виступ і пригрозив дисциплінарними санкціями!", - заявив нардеп.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Falexeygoncharenko%2Fvideos%2F4042217202484153%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

  • Екстрене засідання підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи (ТКГ) перенесено на вівторок, 20 квітня. Причиною такого рішення стала неготовність представників ОБСЄ.
  • Президент Володимир Зеленський готовий зробити все, щоб закінчити війну на Донбасі дипломатичним шляхом. Таку заяву зробила його прессекретарка Юлія Мендель. За її словами, війна в Україні нікому в Європі не потрібна.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05