Останні новини

День Гідності та Свободи: програма заходів у Києві 21 листопада

21 листопада Київ відзначатиме День Гідності та Свободи. В усіх районах столиці триватимуть меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи, церемонії покладання квітів.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби КМДА.

21 листопада о 10:00-11:00 триватимуть молебень і покладання квітів біля каплиці архистратига Михаїла та українських новомучеників УГКЦ на алеї Героїв Небесної Сотні, 6 (станція метро "Хрещатик", верхній вихід). У цей день до 19:00 можна буде долучитися до екскурсійних програм: оглянути експозицію "Назустріч свободі", пройти маршрутом "Місця Революції Гідності" у центрі столиці. А протягом дня відвідати тематичні виставки у просторі "М³: Майдан. Меморіал. Музей" ("Куб") на місці майбутньої будівлі Національного музею Революції Гідності.

20 листопада з нагоди пам’ятного дня на Хрещатику, 36 транслюватимуть тематичні відео- та фотоматеріали. 

20-22 листопада в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відбуватиметься фотовиставка "Майдан – фортеця духу".

21 листопада – 15 березня за сприяння Київської міської державної адміністрації на Майдані Незалежності організують виставковий проєкт "Століття незламних" (довкола Монумента Незалежності).

21-30 листопада в читальній залі Державного архіву  Києва можна буде ознайомитись із архівними документами "До Дня Гідності та Свобод"». А в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки для дорослих – побачити книжкову експозицію "Слава Героям!".

25 листопада до 7-ї річниці Революції Гідності в Українському національному інформаційному агентстві "Укрінформ" презентують військово-драматичний фільм "Мати Апостолів".

29 листопада представники київської молоді зустрінуться з лідерами Білоруського національно-визвольного руху та візьмуть участь у літературному вечорі на честь білоруського поета, драматурга, перекладача, громадського діяча-шістдесятника Володимира Короткевича. Також протягом останнього місяця осені у навчальних закладах міста пройдуть різноманітні тематичні просвітницькі заходи.

Участь у подіях – зокрема, на Алеї Героїв Небесної Сотні – візьмуть представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і духовенства, учасники революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, родини Героїв Небесної Сотні, учасники антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях.

Нагадаємо, директор музею Революції Гідності, до якого 19 листопада прийшла з обшуками СБУ, вважає не зовсім законним вилучення у нього електронної документації про створення установи. Він апелює до того, що е-носії не до кінця оформленні як фінансова звітність, яку можна вилучити.

Теги:
Вийти в ефір
26.11