Останні новини

День Незалежності України: трансляція святкових заходів в Києві

24 серпня в Україні відзначається 29-я річниця незалежності. Саме в цей день в 1991 році Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. З нагоди головного державного свята сьогодні пройдуть молебні за Україну та український народ. У столиці та інших містах України проведуть церемонії покладання квітів до пам'ятників та місць поховань українських борців за незалежність, героїв Небесної сотні, а також військових, загиблих на Донбасі. При цьому святкування пройдуть з урахуванням протиепідемічних вимог.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ST61xanlqLk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

16:11 - Масові заходи у Києві пройшли спокійно, про це повідомили в Національній поліції.

"За інформацією правоохоронців, тільки у Києві участь у масових заходах взяли близько 20 тисяч осіб. Їхню безпеку забезпечували 4,5 тисячі правоохоронців – працівники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії", - йдеться в повідомлені пресслужби.

14:40 - Володимир та Олена Зеленські відвідали Головний військовий клінічний госпіталь у Києві і поспілкувалися з пораненими бойцями.

фото: Офіс Президента

13:13 - Командувач об'єднаними силами Збройних сил України Сергій Наєв привітав усіх захисників України зі святом.

"Перед нами й досі виникають нові виклики та завдання. Але я впевнений, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення обороноздатності України. Від щирого серця зичу усім незламного бойового духу, щастя, оптимізму та великих звершень задля достойного майбутнього української держави! Слава Україні! Разом переможемо!", - написав у Facebook Наєв.

12:34 – Учасники Маршу в Києві дісталися до головної площі України.