Останні новини

День пам’яті захисників України: програма заходів у Києві

29 серпня - день вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. По всій країні пройдуть заходи із вшанування пам’яті полеглих воїнів.

Kyiv Live публікує програму заходів, які пройдуть у столиці.

29 серпня 

- о 12:00 на площі біля Михайлівського Золотоверхого собору заплановане проведення меморіального заходу, присвяченого Дню пам’яті. 

- тут же буде відкрита фотовиставка “Іловайськ. Спогади. 2014”. Усі охочі зможуть її відвідати до 1 вересня.

- на Михайлівській площі буде презентовано арт-проект “Жива пам’ять”, присвячений загиблим у війні на Сході. Інформаційно-просвітницькі стенди будуть виставлені до 29 вересня.

- о 18:00 кінотеатр “Київська Русь” покаже військово-патріотичний фільм “Іловайськ 2014. Батальйон “Донбас”.

- Національний військово-історичний музею демонструватиме тематичні експозиції України.

30 серпня о 12:00 у кінотеатрі “Київська Русь” проведуть книжкову конференцію “Історії героїв війни за незалежність України”

26 вересня запланований всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Заходи до Дня пам’яті захисників України також пройдуть у всіх районах столиці.

Також 29 вересня о 12:00 оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання на вшанування пам’яті за захисниками України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

У цей час буде призупинена в усіх установах та на підприємствах, зупинено рух громадського та приватного транспорту та перервано трансляції радіо- і телепередач.

Крім того, у День пам’яті захисників України приспустять Державний Прапор України на спорудах органів влади, державних підприємств, установ і організацій.

Нагадаємо, на честь 49-го кінофестивалю "Молодість" в Києві креативна агенція We Bad розмалювала стіни й стелю в арці біля головного офісу заходу. Арка біля Будинку кіно презентує візуальну концепцію цьогорічної "Молодості".

Вийти в ефір