Останні новини

Депутат з "Голосу" у Київраді запропонував заборонити російський проєкт "Бабиного Яру"

Олександр Лінчевський зареєстрував проєкт рішення про заборону фінансування міських проєктів за російські гроші

Депутат Київради з партії "Голос" Олександр Лінчевський зареєстрував проєкт проєкт рішення про заборону фінансування міських проєктів коштами, що мають російське походження. Мова йде про "Бабин Яр", який створює скандальний російський режисер Ілля Хржановський.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на видання Букви.

Читайте також: Меморіал у Бабиному Яру створять відомі архітектори з різних країн

"В країні війна, поки одні фізично захищають країну і ризикують загинути, інші ведуть бізнес, переговори і тиснуть руки представникам країни-агресора. Це аморально і неприпустимо, це шкодить армії і суспільству", - заявив Лінчевський у коментарі виданню.

За його словами, українці мають пам'ятати, що кожен, хто платить податки в Росії, фінансує ще й російську армію та уряд країни-агресора. Крім цього, він зазначив, що Київ навіть опосередковано не може брати участь у фінансуванні російської армії, адже інвестори платитимуть податки в Росії, які "повернуться до нас кулями".

"Хоч у мене немає цифр, але є відчуття, що така вибіркова дискримінація країни-агресора в тривалій перспективі сприятиме зміцненню зв’язків із західними інвесторами, поліпшенню міської економіки. Якщо ми навчимося обходитися без інвестицій країни-агресора, це піде на користь усім", - додав депутат.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03