Останні новини

Деревину "наліво", а гроші - у кишеню керівництву: затримано посадовця лісового господарства

3 вересня прокуратура Києва у Запоріжжі затримала начальника обласного управління лісового та мисливського господарства на хабарі. Чоловік вимагав 70 тисяч гривень за нелегальний продаж деревини.

Про це зазначається у повідомленні пресслужби прокуратури Києва. 

Встановлено, що наприкінці липня 2020 року начальник управління викликав до себе лісничого та описав схему, відповідно до якої він повинен неофіційно за готівкові кошти реалізувати частину зібраної в лісництві продукції - деревини. При цьому занизивши в офіційній звітності її реальний об’єм, а готівкові кошти передавати йому.

"Згодом начальник управління знову зустрівся із лісничим, вимагаючи передати йому 70 тис. гривень від продажу сільгосппродукції та в подальшому щомісячно надавати 15 тис. гривень від реалізації за готівкові кошти деревини, спиляної на території підпорядкованого лісництва без внесення до реєстру. У разі відмови посадовець погрожував звільнити лісничого із займаної посади. Обумовлену суму коштів начальник управління отримав двома частинами", - йдеться у повідомленні.

Фото: прокуратура Києва

3 вересня 2020 року під час передачі другого траншу у сумі 60 тис. гривень посадовця затримали. Під час обшуку у його кабінеті виявили частину коштів, переданих йому раніше. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування у кримінальному проваджені триває.

Нагадаємо, у Києві аферист видурив у жінки 5 тисяч доларів за допомогою відомої шахрайської схеми "родич у біді". Чоловік зателефонував киянці та повідомив, що її донька потрапила в ДТП.


Вийти в ефір