Останні новини

Держава планує скасувати ПДВ на внутрішніх авіарейсах: які ще "плюшки" обіцяють авіасфері

Цього року можуть завершити створення державного авіаперевізника

В Офісі Президента є плани скасувати податок на додану вартість для внутрішніх авіаперевезнь. Чиновники вважають, що це допоможе розвиватися усім українським авіакомпаніям.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу ОП.

Читайте також: Мінінфраструктури анонсувало початок будівництва євроколії

"У нас є цілі щодо скасування ПДВ на внутрішні авіаперевезення. Це важлива тема. Адже це допоможе розвиватися українським авіакомпаніям, не тільки державним, але й приватним", - сказав заступник керівника ОП Кирило Тимошенко 22 лютого на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура".

Також він зауважив, що вже у 2021 році можуть завершити створення державного авіаперевізника, який виконуватиме не лише туристичні функції. У цьому контексті Тимошенко згадав, як на початку пандемії коронавірусу українців додому доправляли приватні компанії. Евакуацію могло би забезпечити державне утворення, яке залучатимуть у подібних випадках.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03