Останні новини

Деякі існують тільки на мапі: Kyiv Live перевірив столичні бомбосховища

За адресами, які відвідали журналісти, сховищ поки що немає.

Київська влада оновила мапу підземних укриттів. Укриттям можуть слугувати метро, підвали будинків, підземні паркінги та інші споруди. І хоч за документами їх у столиці багато, журналісти знайшли за деякими адресами там зовсім не те, що очікували.

Kyiv Live вирішив перевірити - де можна перебути в разі надзвичайної ситуації та як виглядають анонсовані владою бомбосховища.

На вулиці Старонаводницькій, 6б у паркінгу має знаходитись бомбосховище. Однак, на жодному з поверхів немає ніякого позначення, що там є якесь укриття. За адресою Лабораторний провулок, 24, де має бути сховище, також немає написів, що у підвалі є укриття. Хоча місцеві мешканці про підземне сховище чули.

Будинок на бульварі Лесі Українки 11а теж вказаний, як укриття. Мешканці цього будинку переконують, що у підвалі вони зберігають власні речі, а про бомбосховище вперше чують. Судячи з мапи, трохи нижче по бульвару має бути ще одне укриття. Воно знаходиться під елітним ЖК або у паркінгу. На території є вказівник, щоправда ключів від сховища ні в кого немає.

У підземному переході на бульварі Дружби народів також жодної інформації, що там є бомбосховище. І хоч там журналіст помітила сірі двері, але що за ними – незрозуміло.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xr_X5qjpKuI" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
17.05