Останні новини

"Діти бояться будь-якого шуму": як живе родина Семенченка та що дружина носить йому у СІЗО. Ексклюзив Kyiv Live

Крім дружини, на комбата чекає ще троє дітей – Григорій, Михайло та Артем.

Дружина Семена Семенченка, арештованого у справі приватної військової компанії, звернулася до президента Зеленського з проханням надати чоловіку юриста з Офісу президента. 7 квітня апеляційний суд має вирішити, чи є Семен Семенченко небезпечною для України людиною. А поки він знаходиться у СІЗО.

Як це переживає його родина та що саме вони передають йому у СІЗО – в ексклюзивному репортажі Kyiv Live.

Читайте також: Семен Семенченко проведе 2 місяці у СІЗО без права застави

Кожного дня Наталя (дружина Семена Семенченка) носить своєму чоловіку "передачу". Цього разу поклала окуляри, книгу про добровольців, свіжу футболку і основне – ліки та вітаміни, так як у Семенченка є проблеми з серцем.

"Ще з 2014 року після поранення під Іловайськом залишився уламок – не дійшов до серця два сантиметри. Уламки не витягували, бо це дуже небезпечно. Звісно, він це ніколи не афішував", – розповідає Наталя.

"Діти бояться будь-якого шуму"

Крім дружини, на комбата чекає ще троє дітей – Григорій, Михайло та Артем. Обшук вдома у Семенченка провели у день народження молодшого сина.

"Мені виповнялося 10 років, і в мене був гарний настрій. Потім ми почули якийсь грім. Я подумав, що це подарунок, але вікрили – а там ці дядьки", – згадує Артем.

Дружина Семена також згадує цей день.

"Я відчинила, залітає купа людей з автоматами, у балаклавах, починають щось кричати, говорити... Я вже нічого не розуміла, бо почала втрачати свідомість. В мене одразу забрали телефон", – розповідає Наталя.

Вона додає, що для діти досі налякані обшуком та з острахом реагують на будь-який сторонній шум.

Читайте також: Справа Семенченка-Шевченка - боротьба з незаконним угрупуванням чи політична розправа?

"Так само, як у 14-му році"

"Я в такому ж стані, як у 2014 році, коли ми виїжджали з Донецька, і була інформація, що через дві години мають прийти ці терористи... Я дуже переживала за родину, за дітей – так само і зараз", – розповідає про свої переживання дружина ексдепутата.

Докладніше - у сюжеті Kyiv Live:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/oN1gJ3BUlj4" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Бойовий комбат та командир батальйону "Донбас" Анатолій Віногродський з товаришами був заарештований у справі про незаконне воїнізоване формування ексдепутата Семена Семенченка. Як виявилося, приватна армія була, але у США. Kyiv Live приїхав до Анатолія, щоб дізнатися, як він живе під арештом і в чому його нині звинувачують.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04