Останні новини

Дитячі іграшки, фата і гранчак з горілкою: у Києві показали студентську виставу про Бабин Яр

У Києві відбулась прем‘єра студентської вистави про трагедію Бабиного Яру. Спектакль "Мій номер. Бабин Яр." показали в театрі "Золоті ворота". Тепер вистава увійде в репертуар театру.

Про це написав керівник Театру драми й комедії на Лівому березі Станіслав Жирков у Facebook.

Він відзначив, що у виставі взяли участь студенти, які опановують акторську майстерність на його курсі, також учні його дружини Ксенії Ромашанко та акторки, режисерки Тетяни Губрій.

Жирков назвав спектакль новим дослідженням на тему війни і втрати. Також він зазначив, що саме з такими "гарячими" темами й має працювати театр.

На фото, які додали до публікації, актори з‘являються чи то на незвичному весіллі, чи за поминальним столом. Також в кадрі фігурують розкидані дитячі іграшки, повторюючи настрій скульптури, присвяченій загиблим у Бабиному Яру.

"Вчора відбувся важливий момент!

Наші студенти. Мої, Ксенії Ромашенко та Тетяни Губрій.

Так от - вони випустили прем'єру вистави "Мій номер. Бабин Яр."

Це важливе дослідження на тему війни, насилля, втрати. Від однієї людини до цілого народу, від нації до звичайно мужика з села під Житомиром....

Студенти намагаються зрозуміти механізм втрати, процес пізнання втрати, працюючи часто на кінцевих зупинках емоцій та станів.

Бабин Яр, війна, поминки, спогади очевидців, архіви, вірші.

Звісно це робота "на виріст"

Звісно там є багато акторських питань та роздумів.

Звісно є над чим працювати.

Але я точно знаю, що ці люди будуть розуміти, що театр - це важливий соціальний інструмент, що в ньому немає і не може бути табу, і що хороший театр - це наче журналіст у гарячій точці!

Діти, люблю вас сильно, хоч і рідко це кажу!

Всім дякую за роботу.

Далі буде!

Вистава тепер в репертуарі театру", - написав Жирков.

Раніше ми писали, які вистави оперних театрів можна подивитись онлайн. Серед записів - феєрія "Коли цвіте папороть", яка побачила світ майже через 50 років після написання.

Вийти в ефір