Останні новини

Дівам - піти з роботи раніше, Рибам - щасливий випадок: гороскоп на 3 вересня

Що ж небо каже про початок осені? Kyiv Live розкаже про те, що варто чекати знакам зодіаку 3 вересня.

Овен

Овнів день закликає до дипломатичності. Від цієї якості може залежати не тільки теперішнє, але і майбутнє, наприклад, ваше стабільне положення в парі або групі, авторитет а очах дітей і друзів, взаєморозуміння і наявність спільних перспектив з коханою людиною. Свої індивідуальні інтереси бажано розглядати в контексті колективних: саме останні сьогодні диктують правила у будь-якій грі.

Телець

Тельців день зробить більш цілеспрямованими, ключові питання будуть вирішені. Змушуючи вас точніше визначитися, доля одночасно дасть для цього всі необхідні інструменти. Основна умова успіху - зовнішня та внутрішня рівновага, вміння цивілізовано відстоювати свої інтереси, не піддаватися натиску, ажіотажу. Важливо добре розуміти свої цілі, потреби, межі території та законних можливостей, а також вимоги, що пред'являються середовищем, в тому числі, естетичні і етичні.

Близнюки

В цей день Близнюки знову знайдуть потрібну гармонію. Якщо мав місце період апатії, розгубленості, дезорієнтації, сьогодні настрій різко підніметься вгору. Ваші особисті бажання і плани можуть виявитися невіддільні від колективних, складеться прекрасне поле для спілкування. Зірки радять не відмовлятися від запрошень, брати участь у заходах, не відкладати реалізацію оригінальних креативних ідей. Можна сміливо вирушати в подорож по забутих місцях, в гості до старих друзів.

Рак

Ракам зірки не радять залишатися на самоті, рекомендують підтримувати соціально значущі контакти, спілкуватися з друзями за інтересами. При наявності сімейної підтримки і хорошої адаптації в колективі, для вас не буде нерозв'язних проблем. Вам вдасться без втрат вирішувати завдання будь-якого рівня складності. Додасть впевненості та стабільності порядок у фінансових справах. Бажано мати позитивну кредитну історію. Може стати актуальним питання про компенсації, перерахунку, повернення дружнього боргу.

Лев

Левам зірки радять налаштуватися на діалог і здоровий компроміс. Незважаючи на хороші зовнішні умови, краще трохи забаритися, ніж поспішити. Рекомендується зробити все можливе для отримання адекватного зворотного зв'язку, технічної і психологічної. Не варто поспішати з висловлюван