Останні новини

Дівам - повернутися в рідну гавань, Терезам - послухати німецьку музику: гороскоп на 27 жовтня

Вже відгуділи "достославні" вибори, другий тур ще невідомо, коли буде, тож можна спокійно розслабитися, відкинутися на кріслі й спитати "що там у зірок?". І ні, не у скандальної екс-моделі Окунської, а інших, тих піднебесних зірок.

Kyiv Live нагадує, що з нашими гороскопами життя стає кращим.

0:Дівам - повернутися в рідну гавань, Терезам - послухати німецьку музику: гороскоп на 27 жовтня

Овен

Овнам 27 жовтня варто поборотися зі своїми демонами - і лінь запхати подалі, і поганий характер приборкати. Від сьогоднішнього рішення залежить ваше майбутнє.

Телець

Тільцям можна замислитися над масштабною покупкою. Небо радить перестати сподіватися, що ви "доростете" до відповідального вчинку: зараз або ніколи - девіз вашого вівторка.

Близнюки

Близнюкам бажаємо гарного майбутнього та успіхів у житті! А ще частіше вигадуйте колегам смішні прізвиська - у вас це чудово виходить!

Рак

У Раків все буде добре. Серйозно, ми двічі перепитували у зірок.

Лев

Левам небо обіцяє успіхів на роботі. Ви нарешті розгребете ту купу, що накопичувалася місяцями і отримаєте за це похвалу від начальства.

Діва

Дівам краще швидше повертатися у рідну гавань: на чужих берегах легко забути домівку.

Терези

Відпустіть усі негаразди, приміряйте нові навушники та ввімкніть на всю Баха - ніщо так не заспокоює, як заколислива музика німців.

Скорпіон

Зірки вклінно вдячні вам за старання, тож можете перевірити рахунок на картці: хтось із "власть імущих" помітить ваш талант.

Стрілець

Стрільці нарешті зможуть провести час із коханими. Не переймайтеся, що через цю пандемію втратили 2 місяці стосунків: усе найкраще ще попереду!

Козеріг

Козерогам заплатять за усе, що причинили. Так само й ви сплатите свої рахунки.

Водолій

Водоліям слід подбати про майбутнє. Замисліться, де хочете провести вихідні.

Риби

Рибам небо радить відтягнутися наповну: можете навіть не прийти на роботу. Особливо, якщо дуже хочете і вдома магічним чином є пляшка міцного білого.

Нагадаємо, київські стріт-артери Rubae і Shabe перетворили стіну на Дніпровській набережній у арт-об'єкт. У "день тиші" вони обклеїли стіну рекламою кандидатів місцевих виборів та символічно підпалили їх, таким чином показуючи, як народу набридли порожні обіцянки політиків.

Вийти в ефір
02.12