Останні новини

Діви-жриці та Терези-імператори: що готує вересень у картах Таро

Ми вийшли на новий рівень: нашу астрологиню відправили на курси підвищення кваліфікації, тож тепер вона гадає на Таро. І світ, що відкривається 12 знакам у вересні, сповнений таємниць.

Kyiv Live захопив арканами всі знаки зодіаку й розповість, як слід поводити себе у вересні.

Овен - Сонце

Мм, ніхто ніколи не заперечував, що ви головне світило на цій вечірці життя. Але тепер в нас є документальне підтвердження. Відтягніться на повну - цього місяця від вас ужк ніщо не залежить.

Телець - Правосуддя

Гм, як дивно лягли карти.. Сподіваємося, у вас неема ніякої судової тяганини? Бо зірки обіцяють проблемний місяць Ваша тяга до справедливості може зіштовхнутися з великими випробуваннями.

Близнюки - Колісниця

Наважтеся нарешті взяти на себе відповідальність за якусь серойзну роботу. Розуміємо, місяць видався складний, але візьміть себе нарешті в руки. Ваш власні здібності вас здивують, відкиньте сумніви.

Рак - Помірність

Гей, гей, притримайте-но коней, шановний чи шановна! Здається, ви надто захопилися - час зупинитися й взятися за голову. Адже у вас теж є свої обов'язки. Закінчуйте з вечірками.

Лев - Сила

У цьому місяці варто розуміти це поняття буквально. Це ваша визначна особливість - тож проявіть її під час прийняття рішення.

Діва - Верховна жриця

Здається, ще ніколи карти не були так праві стосовно вас. Ви повертаєтеся у звичні реалії - й готові взяти бика за роги. Згадайте функцію верховної жриці - все у вересні залежатиме від вас.

Терези - Імператор

Якщо вам так і проситься на язик каламбур з пісні Алегрової - не стримуйтеся. У вересні життя для вас стане таким же розкішним та сповненим приємностей , як і для монарших осіб.

Скорпіон - Верховний жрець

Одразу видно, хто буде головним цього місяця. Усі обов'язки та привілеї ви розілите хіба з Дівами - вони ваші вірні партнери.

Стрілець - Закохані

Лише вам здалося, що любовна лихоманка минула, аж ні. Карти не помиляються! Озирніться та подумайте ще раз - можливо, ваші стосунки з деким перейдуть на новий рівень.

Водолій - Місяць

Мета, що ви собі поставили, справдиться у найкоротші строки. Місяць - покровитель таємниць та несподіванок, тож саме так збудеться ваша найзаповітніша мрія.

Козеріг - Маг

Саме магічним способом проблеми вирішаться для вас у вересні. Здавалося б, все в житті має бути причинно-наслідково - аж ні, вам ніколи не зрозуміти, як ви виплутаєтеся з халепи, яку віщує вам цей місяць.

Риби - Мир

Рибам мир - і цим все сказано. Ваша опіка над іншими сповна "купила" вам право на спокійний вересень. Тиску майже не буде - усю відповідальність та обов'язок розгрібати дедлайни з ваших плечей заберуть інші.

Нагадаємо, трендом цієї осені по праву вважається оригінальна знахідка дизайнерів - штани з розрізами біля щиколоток. Вони можуть бути з будь-якої тканини та підходять кожній ситуації - від робочої конференції до casual weekend. Зірки вже полюбили цей тренд та поповнили свій гардероб такими штанами.

Вийти в ефір