Останні новини

Дивом вцілів: на трасі Київ-Одеса зіштовхнулися дві вантажівки

На автошляху Київ-Одеса 26 серпня трапилася ДТП: на світлофорі у зад вантажівки врізався інше авто з причепом. Транспортні засоби тепер - купа металобрухту, а водій-винуватець аварії шпиталізований з численними травмами.

Про це повідомляють "Вартові Еспресо".

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fvartovi.espreso%2Fvideos%2F4198941256847013%2F&show_text=false&width=734&height=413&appId" width="734" height="413" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media" allowFullScreen="true"></iframe>

Відео з Facebook-сторінки "Вартові Еспресо"

Перед світлофором на Віті-Поштовій зупинялася вантажівка, у той час як наступна за нею автівка з причепом не змогла пригальмувати й в'їхала тій у "зад". Кабіна винуватця ДТП перетворилася у зіщулену купу заліза, сам водій шпиталізований з численними травмами, але вцілілий. Тій вантажівці, яка стояла на світлофорі, трохи "прим'яло" бампер, керманич не постраждав.

Рух трасою трохи ускладнений.

Нагадаємо, з 25 серпня, у київських потягах мала з'явитися воєнізована охорона. Та наразі з усіми проблемними інцидентами розбираються провідники, які лише на станціях можуть викликати поліцію. Пасажири Укрзалізниці загалом оптимістично дивляться на безпеку своєї подорожі.

Вийти в ефір