Останні новини

Дизайнер Жан Гріцфельдт об'єднався з тіктокерами, щоб зізнатися у коханні Києву. Фото

Український дизайнер Жан Гріцфельдт присвятив Києву нову колекцію, яку презентує 30 серпня.

Про це йдеться в повідомленні видання Viva.

Напередодні першого українського stream fashion show 'Love Kyiv', яке пройде вже 30 серпня, дизайнер Жан Гріцфельдт в колаборації з блогерами з TikTok-ком'юніті ULoveHome презентували спільну фотосесію. В об'єктиві фотографа Ірини Скиби і художника по гриму Олени Колесник тіктокери-мільйонники - Даня Вегас, Соня Садовська, Максим Скоморох, Лана Тимон, Аня Тимошенко, Даня Галицький - постали в трендової одязі бренду Jean Gritsfeldt . Метою хлопців було звернути увагу громадськості на навколишній світ природи, закликати до усвідомленого споживання, мотивувати людей бути більш виборчими і раціональними у виборі речей.

Зйомки фотосесії проходили в значущих місцях рідного міста Жана Гріцфельдта - Києва. Образи чотирьох стихій - вода, земля, повітря і вогонь, а також п'ятий елемент - сама людина - уособлюють внутрішню свободу людей, незважаючи на закриті кордони між країнами і обмежене пересування через пандемії.

Таким чином дизайнер анонсував майбутній показ колекції 'Love Kyiv' by Jean Gritsfeldt, який вже наступної неділі пройде в новому технологічному форматі з дотриманням правил карантину. І, як завжди, в несподіваною локації.

Всі фото: viva.ua

Нагадаємо, у столичній галереї The Naked Room проходить виставка Ukrainian Railroad Ladies - документального фотопроекту українського фотографа Саші Маслова, присвяченого співробітницям Укрзалізниці. 

Вийти в ефір