Останні новини

До 100 грн за зміни: на ВДНГ запрацював платний вхід

На ВДНГ 16 вересня відкрився "Вхід до змін". Він працює разом зі звичним безкоштовним, але на цьому вході усі охочі можуть зробити благодійний внесок у розвиток Експоцентру.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ВДНГ.

Скоро на ВДНГ відкриється Вхід до змін

На альтернативному вході розмістять три турнікети з різною вартістю 30, 60 або 100 гривень. Пройти через один з них можна, розрахувавшись платіжною карткою. Всі кошти від платного входу будуть автоматично перераховані в бюджет Експоцентру з цільовим призначенням, стверджує керівництво.

"Усі зароблені від діяльності кошти спрямовується виключно на підтримання та відновлення застарілої інфраструктури Експоцентру, ремонти, доброустрій території, догляд за лісопарковою зоною, або на погашення податкових боргів, які було накопичено комплексом з 2009 по 2015 роки. Проте ми усвідомлюємо, що на жаль, для динамічних змін на краще лише власних ресурсів нам недостатньо і пропонуємо кожному відвідувачу долучитися й допомогти нам змінювати ВДНГ на краще вже сьогодні. У решті-решт усі ми крок за кроком змінюємо не тільки своє життя, а і місто у якому живемо, і країну", - коментує нововведення Євген Мушкін, гендиректор ВДНГ.

Благодійний вхід - це друга частина креативної кампанії з розвитку Експоцентру, яка була представлена ​​в минулому році.

Скоро на ВДНГ відкриється Вхід до змін

Фото пресслужби ВДНГ

Головна ідея - перетворити реконструкцію павільйонів і благоустрій комплексу у велику суспільну справу і разом з небайдужими гостями Експоцентру покращувати і розвивати місце, яке вже стало знаковим не тільки для Києва, а й для всієї країни, кажуть у ВДНГ.

Нагадаємо, великий роботопарк розпочав роботу на території ВДНГ у Києві. На експозиції представлені 9 моделей роботів, відомих з коміксів та відеоігор.

Вийти в ефір