Останні новини

До Дня протидії суїциду: поліція оприлюднила ролик, як рятують життя самогубцям

Патрульна поліція столиці показала щемливі кадри із киянами, які намагались покінчити з життям. Ролик змонтували до Дня протидії самогубствам.

Відео виклали у Facebook.

На сторінці Патрульної поліції Києва у соцмережах з‘явилось вражаюче відео із кадрами, на яких показали порятунок самогубців. На відео потрапили чоловіки й жінки, що намагались покінчити з життям у різний спосіб.

Ролик виклади до Всесвітнього дня протидії суїцидам.

У коментарі до відео перший заступник начальника ППК, капітан Білошицький нагадав, що найголовніше у протидії самогубствам – це дати людині відчути людині, що вона не сама.

"Я - поруч".

Ці прості, але переконливі слова, які врятували вже сотні життів. Ці слова на вустах патрульних майже щоразу під час емоційно надскладних і наднапружених розмов. Розмов, де кожне невдале слово або зайвий рух може призвести до непоправної втрати. Коли треба добрати тих слів аби переконати, відвернути увагу, або просто потягнути час задля порятунку найціннішого - життя людини. Найважливіше те, що підтримка й добре слово близьких - рятують.

Дякую кожному патрульному за справжній вчинок, який зберіг і дав надію тим, хто її втратив", - написав Білошицький.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FBilosh%2Fposts%2F10221555855958305&show_text=false&width=734&height=413&appId" width="734" height="413" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media" allowFullScreen="true"></iframe>

Раніше ми писали, що київські патрульні попередили суїцид. Трагедія мало не сталась у Дарницькому районі столиці. 

Вийти в ефір