Останні новини

До фінішу доїдуть не всі: учасники унікального веломарафону заїхали на Київщину

11 серпня в місті Ірпінь продовжився велосипедний марафон "Transukraїne – bikepacking race".

Про це повідомляє ITV.

Зазначається, що спортсмени долають 1500 км. Стартували 8 серпня в Новгород-Сіверському, фінішуватимуть в Ужгороді. На шляху мають три контрольні пункти. Ірпінь — один із них. За словами організаторів, зазвичай до фінішу доїжджають не всі – тільки половина. Але в цьому марафоні діє олімпійський принцип: головне не перемога, а участь. А ще нові враження про Україну.

<iframe width="780" height="438" src="https://www.youtube.com/embed/C6gnX9ZwtDU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Зазначається, що у марафоні взяли участь велосипедисти, які популяризують велотуризм і розповідають про найкрасивіші міста України.

"Ірпінь нам видався одним із найбільш “просунутих” — купа парків, усе красиво. Просто нагадує якесь маленьке європейське містечко. Навіть виглядає краще, ніж багато міст у Чехії, Польщі, Словаччині", - зазначив співорганізатор "Transukraine – bikepacking race" Йохан Кляйн.

У марафоні беруть участь більше 100 спортсменів із різних міст України та з-за кордону. Серед них — і два велосипедисти з Приірпіння.

Нагадаємо, Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко захворів на коронавірус.


Теги:
Вийти в ефір