Останні новини

Ремонт Шулявського мосту триватиме ще два роки

На початок 2021-го готовність робіт з реконструкції складала 18,5%

Ремонт Шулявського мосту триватиме до кінця 2022-го року. До 31-го грудня цього року планують завершити 30,8% робіт з реконструкції.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на прийнятий Київрадою держбюджет на 2021-ий рік.

бюджет шулявський.png

Фото - Скріншот з Джержбюджету-2021

Читайте також: На Майдані Незалежності в підземному переході обвалилася стеля.

На початок 2021-го готовність робіт склала 18,5%. Цьогоріч фірма-підрядник отримає з міського бюджету 114 мільйонів 400 тисяч гривень на ремонтні роботи.

Таким чином, до кінця 2022-го року Шулявський міст офіційно залишиться будмайданчиком.

Нагадаємо:

  • У грудні 2020-го стало відомо, що ремонт Шулявського мосту мають завершити до 31-го грудня 2021-го. Про це йшлося у додатковій угоді, яку уклали КУ Дирекція будівництва дорожніх споруд м. Києва і компанія-підрядник, що займається реконструкційними роботами.
  • 15 грудня у Києві, на Шулявському шляхопроводі, на дорогу попадали стовпи та повністю паралізували рух. В результаті падіння стовпів лінії електропередач постраждалих немає, зачепило лише декілька автівок.
  • Столична прокуратура відкрила кримінальне провадження через падіння електроопор на Шулявському мосту 15 грудня. Справа була порушена за ч. 2 ст. 275 Кримінального кодексу України - порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд.
  • Наприкінці грудня на Шулявському мосту приступили до установки нових опор. Комунальники не стали перекривати увесь міст, а огородили лише зону, де працювала спецтехніка.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04