Явка та порушення
Явка станом на 12:00
Явка станом на 12:00
13,5 %
Порушення у Києві станом на 13:00
Порушення у Києві станом на 13:00
198

Останні новини

До роботодавців Києва завітає Держпраці: до кого саме і коли

Уряд з 1 вересня запланував проведення інспекційних перевірок у роботодавців, які мають найвищий ризик застосування незадекларованої праці. Мета - інформаційно-роз’яснювальна робота.

Про це зазначається у повідомленні пресслужби Київського міського центру зайнятості.

Зокрема, з 1 вересня Держпраці почне перевіряти роботодавців:

  • у яких обсяг наданих послуг не відповідає фактичній чисельності найманих працівників; 
  • у яких  відбулося зменшення кількості найманих працівників під час карантину та відсутня позитивна динаміка працевлаштування після пом’якшення карантинних заходів;
  • які приховують трудові відносини, замінюючи їх іншими видами цивільних або господарських відносин.

"Сьогодні гостро постало питання легалізації трудових відносин. Є відповідне рішення уряду з проведення перевірок роботодавців. Наше завдання - передусім, інформаційно-роз’яснювальна робота. Необхідно донести людям, що оформлення трудових відносин потрібне, перш за все, самим працівникам і їх роботодавцям", - наголосив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Додамо, що за останніми даними, оприлюдненими на офіційному сайті Держстату України, у 2019 році в місті Києві неформально зайнятими були 182,8 тис. громадян віком від 15 до 70 років - понад 13 відсотків всього зайнятого населення відповідного віку.

Нагадаємо, у низці українських міст вчасний старт опалювального сезону під загрозою через борги 98 виробників тепла. Серед них і київські.


Вийти в ефір