Останні новини

Добіг на долонях до рекорду: спортсмен розповів, скільки треба тренуватися, щоб навчитися ходити на руках

Віктор Набок рекордсмен Гіннеса, Європи та України

У Києві зафіксували новий рекорд - мінімальний час подолання на руках дистанції в 60 метрів. Спринтерський забіг на долонях здійснив світовий рекордсмен та тренер з гімнастики киянин Віктор Набок. Спортсмен вразив ведучих Kyiv Live з ходу - хвацько пройшовся по студії на руках. За словами Набока, аби просто вміти ходити на верхніх кінцівках, вистачить і року тренувань.

У студії Kyiv Live Ольга Білан та Тарас Чечко розвідали внутрішню "кухню" підготовки до рекордів.

"Я з дитинства займаюся спортом. Тренуюсь я вже 24 роки. Я займаюся спортивною гімнастикою і туди входять вправи стійка на руках та прохід. Близько десяти років уже працюю тренером", - скромно розповів про себе триразовий рекордсмен України, Європи та світу.

Ведуча Ольга Білан надихнулася досвідом гостя і теж вирішила спробувати постояти на руках. Ледь не зачепивши своїм ентузіазмом Тараса Чечка, дівчина скористалася допомогою чоловіків, які її підстрахували. І, о диво - ведуча Kyiv Live як по подіуму, модельно пройшла метра чотири! Все-таки не дарма вчилася дефілювати.

"У мене є один учень, який навчився(ходити на руках - прим. ред.) за три тренування. Але він такий один!", - поділився Набок після того, як відчайдушна трійця повернулася за стіл.

У гімнаста багацько рекордів, для нього це як випробування, максимум, до якого готова людина, що збирається його встановити.


Нагадаємо, у Києві зафіксували новий рекорд по ходьбі на руках. Його побив тренер з гімнастики. Про це йшлося у прямому ефірі Kyiv Live.

Вийти в ефір
17.04