Останні новини

Добра справа для екології і плюсик в карму: де в Києві здати поламану техніку

У Києві постійно діють пункти, куди можна віддати несправну техніку - кілька з них на Шулявці

Київ стає по-справжньому комфортною європейською столицею. І не лише тому, що тут затишно працювати фрілансерам і місто обладнане великою кількістю камер спостереження, але й через екологічні ініціативи.

Так, чимдалі - більше киян свідомо ставляться до сортування сміття, а завдання з неробочою технікою тепер полегшилось, адже її можна здати в спеціальні пункти.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сторінку Контактного центру Києва 1551 Facebook.

fmg5d370f597143e9.jpg

У соцмережі перерахували пункти, куди у Києві можна здати на переробку стару побутову та комп’ютерну техніку та зношене обладнання.

"Увесь світ уже давно утилізує все, що можна утилізувати. Побутова та комп’ютерна техніка – все обладнання, що вже зношене або не підлягає ремонту, потребує особливої переробки.

В Україні утилізувати небезпечні відходи, включно з побутовою/комп’ютерною технікою, можуть лише організації, які мають відповідну ліцензію для надання таких послуг від Міністерства екології та природних ресурсів України", - написали на сторінці.

138123503_4883538408384751_9142086473479867693_o.png

Адреси пунктів, куди можна здати неробочу техніку

Центр управління відходами

Центр надає послуги з утилізації офісам, державним структурам, виробникам та фізичним особам.

Для того, щоб здати техніку, потрібно залишити заявку за телефоном або на електронну пошту. Автомобіль центру забере обладнання й відправить на переробку. Також можна привезти техніку на адресу центру. Адреса: вул. Полковника Шутова, 16.

ЕКО-М

Тут приймають на утилізацію будь-яку побутову та комп’ютерну техніку безкоштовно. Якщо техніка габаритна, її можуть вивезти самостійно. Адреса: вул. Академіка Янгеля, 5.

Екологічні інвестиції

Компанія надає послуги з утилізації для підприємств і проводить "дні роботи з населенням". Такі заходи відбуваються раз на півтора місяця, за датами можна стежити на сторінці в Facebook. Тут приймають дрібну електроніку, оргтехніку, монітори, а ще батарейки, лампи і термометри. Адреса: вул. Верхній Вал, 4А.

Екологічна лабораторія

Це підприємство з утилізації працює лише з юридичними особами та надає платні послуги. Для того, щоб здати техніку на утилізацію, треба надіслати список обладнання на пошту. "Екологічна лабораторія" оцінить утилізацію кожної позиції і після цього можна укладати договір із надання послуг. Підприємство надає акт виконаних робіт, що є підтвердженням факту утилізації й може бути наданий контролюючим органам. Адреса: вул. Автозаводська, 2.

Раніше ми писали, що днями відома мережа японських ресторанів потрапила в скандал через неналежне поводження з відходами. До мережі потрапило відео, на якому співробітниця виливає помийне відро під дерево на вулиці.

Вийти в ефір
23.01