Останні новини

Доля тарифів "Укрпошти": які проблеми знайшли в роботі компанії і що вирішили

Поштовий оператор не переглянув свої недоліки.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації, відмовила акціонерному товариству “Укрпошта” в зміні тарифів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт комісії.

Читайте також: “Укрзалізниця” планує щомісяця підвищувати ціни на квитки та багаж

НКРЗІ провела з “Укрпоштою” нараду, за результатами якої національний поштовий оператор повинен був виправити ряд виявлених недоліків і невідповідність пропозицій "Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку". Натомість поштовий оператор не відреагував на зауваження та не виправив недоліки.

Невідповідності пропозицій Порядку були в частині зміни тарифів на пересилання посилок і пріоритетної письмової кореспонденції.

"Укрпошта" пропонувала переглянути граничні тарифи на послуги поштового зв'язку в два етапи: перший – з дати набрання законної сили рішенням до 30 листопада 2021 року в середньому на 30,6%, другий – з 1 грудня 2021 року в середньому на 8,8%.

Нагадаємо:

  • Починаючи з 20 березня “Нова пошта” підвищила тарифи на доставку та пакування товарів. В середньому вартість послуг зросла до 6 гривень.
  • У 2021-му в Україні подорожчають усі харчові продукти на рівень інфляції. Натомість соняшникова олія, хлібобулочні вироби та цукор здорожчають на 15% від вартості на початку року.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
11.04