Останні новини

Допомагає фермерам рятувати урожай: українська підприємиця потрапила у список найвпливовіших жінок світу за версією ВВС

Волкова займається агробізнесом

Топ-100 жінок за версією ВВС поповнили відомі діячки, серед яких білоруська опозиціонерка Тіхановська та акторка Джейн Фонда. Список також поповнила наша співвітчизниця - Анастасія Волкова, що займається осучасненням сільського господарства.

Рейтинг опублікували на сайті британського мовника.

Підприємиця Анастасія Волкова у 2016 році заснувала FluroSat - компанію, яка використовує технології, щоб допомагати сільгоспбізнесу в Україні. Зокрема, дрони, дані супутників та математичні алгоритми допомагають оптимізувати врожайність. Ініціатива Волкової використовує знімки полів, радить фермерам, коли краще поливати, збирати врожай на основі даних штучного інтелекту.

"Будьте тією зміною, яку ви хочете побачити в світі. Я сподіваюся, що ми всі зможемо знайти власні способи скористатися цією ситуацією і досягти позитивних змін",  - процитувало  українку ВВС.

До списку також потрапила кандидатка в президенти Білорусі та опозиціонерка Світлана Тіхановська, акторка та кліматична активістка Джейн Фонда, російська активістка Юлія Цветкова, яку влітку 2019 року затримали за розповсюдження порнографії. Художниця відстоювала громадянську позицію відкритості у темах ЛГБТ, гендеру, екології, а відбуває покарання, що вже визнано громадськістю як політичне ув'язнення, за малюнки оголеного жіночого тіла як способу поговорити про природу жінки.

Нагадаємо, українська документальна стрічка "Цей дощ ніколи не скінчиться" здобула перемогу на кінофестивалі "Festival dei Popoli" у Венеції. ЇЇ нагороди в номінації "Найкращий повнометражний документальний фільм".

Вийти в ефір
07.03